اسپرت رزرو

تبلیغات باشگاه های ورزشی

مدیران محترم باشگاه ها و سالن های ورزشی

تبلیغات باشگاه های ورزشی دغدغه هر مدیر باشگاهی است. اگر شما تازه فعالیت خود را شروع کرده‌اید و برای مشتریان خود ناشناس هستید، یا برای جذب مشتری نیاز دارید از رقیبان پیشی بگیرید و مشتریان جدید جذب کنید، نیاز به انجام تبلیغات هدفمند و مناسب دارید.
در روش های تبلیغاتی سنتی، بسیاری از افرادی که تبلیغات شما را مشاهده می کنند، ناخواسته در معرض تبلیغات شما قرار گرفته اند و شاید تبلیغات شما مورد نیاز این افراد نباشد.
به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم روش جدید تبلیغاتی یعنی تبلیغات در اینترنت و شبکه های اجتماعی را در پیش بگیرید.
تبلیغات باشگاه های ورزشی در اینترنت و شبکه های اجتماعی از این جهت دارای اهمیت است که بخش قابل توجهی از مخاطبان اینترنت و شبکه های اجتماعی را جوانان و مشتریان بالقوه باشگاه ورزشی تشکیل داده اند.

هزینه های تبلیغات باشگاه های ورزشی در سایت اسپرت رزرو نسبت به بازدهی تبلیغات برای شما بسیار پایین بوده و باعث جذب مشتریانی می شود که در کمترین زمان، چندین برابر این هزینه را برای شما بازگردانند.

تبلیغات در بنرهای داخلی سایت

سایت اسپرت رزرو با تهیه لیست نسبتا کامل و جامعی از باشگاه های ورزشی هر رشته و هر شهر، جزو اولین گزینه های پیشنهادی گوگل برای مشتریان شما می باشد، بدین صورت که کاربر با جستجوی باشگاه ورزشی در رشته ی مورد نظر و شهر مورد نظر، وارد این لیست می شود.
حال شما با تبلیغات باشگاه خود در این لیست یا اشتراک ویژه و طراحی پروفایل اختصاصی باشگاه خود در سایت اسپرت رزرو، جز گزینه های پیشنهادی و با امتیاز بالا قرار گرفته و در معرض دید تعداد بسیاری از بازدیدکنندگان سایت قرار می گیرید.

تبلیغات باشگاه های ورزشی شما با طرح ها و رنگ های جذاب در این بنرها، مخاطبین بسیاری را به سوی باشگاه شما جذب خواهند کرد.
هزینه ی تبلیغات در بنرهای داخلی سایت به شرح زیر می باشد: