تبلیغات باشگاه های ورزشی

مدیران محترم باشگاه ها و سالن های ورزشی

تبلیغات باشگاه های ورزشی دغدغه هر مدیر باشگاهی است. اگر شما تازه فعالیت خود را شروع کرده‌اید و برای مشتریان خود ناشناس هستید، یا برای جذب مشتری نیاز دارید از رقیبان پیشی بگیرید و مشتریان جدید جذب کنید، نیاز به انجام تبلیغات هدفمند و مناسب دارید.
در روش های تبلیغاتی سنتی، بسیاری از افرادی که تبلیغات شما را مشاهده می کنند، ناخواسته در معرض تبلیغات شما قرار گرفته اند و شاید تبلیغات شما مورد نیاز این افراد نباشد.
به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم روش جدید تبلیغاتی یعنی تبلیغات در اینترنت و شبکه های اجتماعی را در پیش بگیرید.
تبلیغات باشگاه های ورزشی در اینترنت و شبکه های اجتماعی از این جهت دارای اهمیت است که بخش قابل توجهی از مخاطبان اینترنت و شبکه های اجتماعی را جوانان و مشتریان بالقوه باشگاه ورزشی تشکیل داده اند.

هزینه های تبلیغات باشگاه های ورزشی در سایت اسپرت رزرو نسبت به بازدهی تبلیغات برای شما بسیار پایین بوده و باعث جذب مشتریانی می شود که در کمترین زمان، چندین برابر این هزینه را برای شما بازگردانند.

جهت مشاوره رایگان و تبلیغات باشگاه های ورزشی با این شماره تماس بگیرید.  09356122402
مدیریت: 09337272424
ساعت تماس از 9 صبح الی 21

تبلیغات در بنرهای داخلی سایت

سایت اسپرت رزرو با تهیه لیست نسبتا کامل و جامعی از باشگاه های ورزشی هر رشته و هر شهر، جزو اولین گزینه های پیشنهادی گوگل برای مشتریان شما می باشد، بدین صورت که کاربر با جستجوی باشگاه ورزشی در رشته ی مورد نظر و شهر مورد نظر، وارد این لیست می شود.
حال شما با تبلیغات باشگاه خود در این لیست یا اشتراک ویژه و طراحی پروفایل اختصاصی باشگاه خود در سایت اسپرت رزرو، جز گزینه های پیشنهادی و با امتیاز بالا قرار گرفته و در معرض دید تعداد بسیاری از بازدیدکنندگان سایت قرار می گیرید.

تبلیغات باشگاه های ورزشی شما با طرح ها و رنگ های جذاب در این بنرها، مخاطبین بسیاری را به سوی باشگاه شما جذب خواهند کرد.
هزینه ی تبلیغات در بنرهای داخلی سایت به شرح زیر می باشد:

  • بنر شماره 1 (بنر بزرگ در بالای لیست باشگاه ها)
  • بنر شماره 2 و 3 (بنرهای کوچک در بالای لیست باشگاه ها)
  • بنر شماره 4 (بنر بزرگ در پایین لیست باشگاه ها)
  • بنر شماره 5 و 6 (بنر کوچک در پایین لیست باشگاه ها)

تبلیغات باشگاه های ورزشی

 

تبلیغات باشگاه های ورزشی

 

تبلیغات باشگاه های ورزشی

 

تبلیغات باشگاه های ورزشی

سایت اسپرت رزرو، تخصصی ترین سایت معرفی باشگاه ها در حوزه اینترنت، جهت مشاوره رایگان و تبلیغات باشگاه ها و سالن های ورزشی در خدمت مدیران محترم باشگاه ها می باشد.