باشگاه پارکور نووا کرج

کرج، عظیمیه - خیابان پامچال جنوبی - بین خیابان مریم و نرگس - باشگاه ورزشی کسری
پذیرش
آقایان بانوان
ساعت کاری 20:30 الی 22:00
روز کاری روزهای فرد
مدیریت یاسین شاهبیگلو
شماره تماس 09393614138

امکانات باشگاه پارکور نووا

  • مربی
  • کمد
  • پارکینگ
  • تهویه هوا
  • دوش
  • پارکور
آدرس:  کرج، عظیمیه - خیابان پامچال جنوبی - بین خیابان مریم و نرگس - باشگاه ورزشی کسری
تلفن:  09393614138
مدیریت:  یاسین شاهبیگلو

درباره باشگاه پارکور نووا

باشگاه پارکور نووای کرج در سال 1386 توسط استاد رهی مدیر زارع در عظیمیه راه اندازی شد و تا به امروز در جای جای کرج تحت عنوان گروه پارکور نووا مشغول به فعالیت میباشند.

این گروه با گذراندن دوره های آموزش مربیگری رسمی که توسط فدراسیون آمادگی جسمانی در سال 1389 برگزار شد موفق به کسب گواهی مربیگری رسمی از این فدراسیون شد.

یاسین شاهبیگلو - رهی مدیر زارع از اولین مربیان رسمی پارکور در سطح استان البرز بوده اند و شاگردان بسیاری را به جامعه پارکور تقدیم کرده اند و از دیر باز تا به امروز افتخارشان آموزش در محیط امن و رساندن آسیب دیدگی ورزشی به حداقل ممکن است.

یاسین شاهبیگلو از سال 1386 مشغول یادگیری و تمرین ورزش پارکور و فری رانینگ میباشد و در سال 1389 موفق به کسب مربیگری رسمی فدراسیون آمادگی جسمانی شد.

در سال 1390 و با تشکیل گرووه باشگاه پارکور نووای در کرج با شرکت تعدادی از بهترین تراسور های این استان اقدام به برگزاری چندین فستیوال در سطح استانی و کشوری نمود و سپس باشگاههای خود را نیز گسترش داد.

طی این سالها علاقه مندان زیادی با او شروع به تمرین و آموزش کرده اند و برخی از آنان هم به پیشرفتهای زیادی در سطح کشوری رسیده اند .

همچنین به دلیل تمرین اصولی و استاندارد باعث کمتر شدن ریسک آسیب پذیری در این رشته پرخطر شده و با امکانات استاندارد محیطی ایمن را برای تمرین در باشگاه فراهم نموده است.

دیدگاه‌ها

نظرات کاربران در مورد باشگاه پارکور نووا

--- برای ثبت نظر وارد شوید ---
--- تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است ---