قوانین ثبت باشگاه

مدیر باشگاه عزیز، سلام

برای افزایش رضایت شما امکان افتتاح صفحۀ اختصاصی به باشگاه شما فراهم شده است. شما می‌توانید به راحتی، برای باشگاه خود در اسپرت رزرو صفحه‌ای اختصاصی تعریف و از مزایای آن استفاده کنید. خوشحالیم که در جذب مشتری و کسب درآمد و رسالت‌های ارزشی و فرهنگی شما کنارتان هستیم.

رسالت اصلی ما تقویت کسب‌وکار شماست تا راحت‌تر و بیشتر درآمدزایی کنید.

برای اینکه خدماتمان را بهتر و طولانی‌تر بتوانیم به شما ارائه کنیم، از شما تقاضا داریم در صورت تمایل به افتتاح یک صفحۀ اختصاصی در اسپرت رزرو، به نکات زیر توجه و آن‌ها را رعایت فرمایید.

  1. تعرفۀ افتتاح صفحۀ اختصاصی درصدی از مبلغ هر تراکنش انجام‌شده در صفحۀ شماست؛
  2. مسئول اصلیِ اطلاعات ثبت شده مدیر باشگاه می باشد. چنانچه کمبود و یا اشتباهی در معرفی باشگاه شما صورت گرفته است، می‌توانید به سرعت برای رفع نقص و تکمیل اطلاعات، اقدام کنید. اگر روش کار با سایت و استفاده از ابزارهای بخش کاربری‌تان را نمی‌دانید، آموزش‌های ما را ببینید.
  3. اسپرت رزرو، سایت اختصاصی هیچ باشگاهی نیست و در کنار باشگاه شما، رقبا و رفقای شما هم در سایت ما حضور دارند؛ پس بیش از هر چیز به کیفیت ارائۀ خدماتتان بها بدهید.
  4. اسپرت رزرو تعهدی در قبال معرفی مشتری به باشگاه‌ها ندارد.
  5. ما در قبال انصراف مشتریان شما از ادامۀ عضویت در باشگاه شما قبل از تمام‌شدنِ زمان عضویت‌شان، مسئولیتی نداریم و نمی‌توانیم وجهی را به شما یا ورزشکار برگردانیم.
  6. وجه پرداختیِ متقاضیان ثبت‌نام در باشگاه شما در حساب اسپرت رزرو به امانت باقی می‌ماند، تا زمانی که شما در بخش کاربری مربوط به خودتان تکمیل ثبت‌نام ایشان را به ما اعلام کنید.
  7. ورزشکار تا زمانی که از خدمات باشگاهی استفاده نکرده باشد، میتواند سفارش خود را در اسپرت رزرو لغو کند.
  8. وقتی ورزشکاری در باشگاه شما از طریق اسپرت رزرو ثبت‌نام کند، تا زمانی که در سامانۀ اسپرت رزرو ورود او را ثبت نکرده باشید، ورزشکار می‌تواند وجه پرداختی‌اش را از اسپرت رزرو درخواست و دریافت کند.
  9. چنانچه گزارشی از تخلف شما توسط مشتریان شما در اسپرت رزرو ثبت شود، بعد از اعلام به شما و گفت‌وگو با شما مسئله را پیگیری می‌کنیم و اگر حل نشد، حساب شما تا زمان رفع آن مسئله در اسپرت رزرو مسدود خواهد شد.