( 3 رأی, امتیاز: 4٫67 از 5 )
Loading...

لیست باشگاه های پینت بال کرمانشاه

لیست-آدرس-باشگاه-های-پینت-بال-کرمانشاه
1 دیدگاه
1,212 بازدید

در این جدول لیست باشگاه های پینت بال کرمانشاه را قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود. لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های پینت بال کرمانشاه در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست باشگاه های پینت بال کرمانشاه

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 باشگاه پینت بال آترین 09187799599 کرمانشاه، الهیه، بزرگراه کمربندی پینت بال

 

اسپرت رزرو در تلاش است تا لیستی کامل از تمامی باشگاهای موجود در سطح همه شهر ها را برای شما عزیزان جمع آوری کند.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های پینت بال کرمانشاه برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

در ایران لیگ حرفه ای پینت بال وجود دارد و تیم پینت بال ایران توانسته با حمایت فدراسیون در چهار دوره قهرمان آسیا شود. و در مسابقات بین قاره ای در فرانسه توانسته مقام پنجم را کسب کند.مسابقات لیگ پینت بال غرب آسیا برای نخستین بار در سال 1387 با اسم پالم در جزیره کیش در ایران با حضور قهرمان این رشته تیم آیرومن آمریکا  و نایب قهرمان جهان تیم تانتان فرانسه برگزار شد. مسابقات پالم بعد از چند دوره تعطیلی به علت عدم حمایت توسط مسیولین در سال 2016 دوباره فعالیت خود را آغاز و به طور رسمی چند دوره پیاپی را برگزار کرد که اکثر تجهیزات و لوازم مورد استفاده در این ورزش توسط متخصصان داخلی و با بالاترین کیفیت در ایران ساخته شده و مورد حمایت تولید کنندگان داخلی قرار گرفته است .

  1. Alireza گفت:

    با عرض سلام و احترام خدمت شما
    میخواستم قیمت بلیط پینت بالو بپرسم چند قیمت هست؟

ارسال نظر