( 8 رأی, امتیاز: 3٫88 از 5 )
Loading...

لیست باشگاه های بولینگ کرج

لیست-آدرس-باشگاه-های-بولینگ-کرج
0 دیدگاه
6,342 بازدید

در این جدول لیست باشگاه های بولینگ کرج قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های بولینگ کرج در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

 لیست باشگاه های بولینگ کرج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 بولینگ شهداد 02634439560 جهانشهر، بلوار ماهان، نبش کوچه ارکیده

 

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست باشگاه های بولینگ کرج برای شما سومند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

بولینگ از آن دسته ورزش هاست که می شود با هزینه خیلی کم لذت برد و یک روز عالی را برای خود، دوستان و خانواده ساخت . از این رو افراد زیادی به این ورزش مفرح و شاد روی آورده اند و از بعد رقابتی این ورزش بین جوانان علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است . بولینگ نیازمند داشتن وسایلی همچون کفش مناسب، توپ بولینگ و تعدادی پین می باشد که در اکثر مراکز بولینگ این تجهیزات فراهم شده و می توان از آنها بهره برد و این ورزش مفرح را دنبال کرد.

برخلاف تصور عموم مردم بولینگ قدمتی دیرینه دارد و در زمان های قدیم در عصر باستان و زمان فرمانروایان مصر بازی می شده حتی در باستان شناسی ها و کند کاری های باستان شناسان وسایل بازی بولینگ در کنار جسد پادشاهان مصر یافت شده است .

برچسب‌ها:
ارسال نظر