( 1 رأی, امتیاز: 4٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس سالن های ورزشی نیشابور

لیست آدرس سالن های ورزشی نیشابور
0 دیدگاه
62 بازدید

در این جدول لیست آدرس سالن های ورزشی نیشابور را برای رشته های ورزشی آیروبیک، آمادگی جسمانی، یوگا، بدنسازی و دیگر ورزش‌های ازاین‌دست قرار داده‌ایم. امیدواریم به لطف خداوند برای شما مفید واقع شود. لطفا جهت تکمیل شدن این لیست در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

چنانچه خود شما در این ورزش در نیشابور مشغول هستید یا باشگاه‌دار هستید، لطفاً اطلاعات باشگاه را برای ما بفرستید تا در لیست آدرس سالن های ورزشی نیشابور وارد کنیم. این کار، به رونق‌گرفتن کار و به ورزشکارانِ در جستجوی باشگاه کمک زیادی می‌کند.

لیست آدرس سالن های ورزشی نیشابور

ردیف نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 سالن ورزشی توانی خیابان سیمتری
2 سالن کارگران شهرک بهداری
3 سالن بانوان(حجاب) ۰۹۱۵۱۵۴۲۵۶۳ بلوار غزالی
4 سالن معاینه فنی (مولوی) ۰۹۱۵۵۵۱۵۵۲۰ رو به رو راه ترابری
5 سالن تختی خیابان کمال الملک
6 سالن ارژنگ میدان باغرود
7

همچنین شما عزیزان میتوانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی نیشابور را اینجا مشاهده فرمایید.

ما هر روز در حال به‌روزرسانی اطلاعاتمان در این جداول هستیم و در ابتدای کار، فقط به ذکر مشخصات چند باشگاه بسنده می‌کنیم.

ورزشکارها و ورزش‌دوست‌های عزیز، لطفاً اگر تابه‌حال به باشگاه برای ورزش نرفته‌اید، با مطالعه، بررسی و مشورت بیشتری برای ثبت‌نام اقدام کنید و اگر هم دراین‌زمینه سابقه دارید، از تجربه و دوستانتان کمک بگیرید که بهترین منبع شناخت و انتخاب باشگاه مناسب است. ممکن است هنوز به این نتیجه نرسیده باشید که حرفه‌ای ورزش کنید. ایرادی ندارد. از یک جا شروع کنید و با خود ورزش‌کردن که انس گرفتید، کم‌کم روی شناخت خودتان هم کار کنید و ورزش مناسب و موردعلاقه‌تان را برگزینید.

می‌توانید برای یافتن باشگاه و ورزشکارها، از همین لیست کمک بگیرید و اگر هم نمی‌توانید حضوری بروید، تماس بگیرید. اینکه اول هر کاری انتهایش را ببینید، خیلی مهم است.

ضمناً، مسیر رفت‌وآمد، هزینه‌ها، امکانات باشگاه، سوابق مربی، اعضای شاخص باشگاه را بسنجید. اینکه بدانید مدیر باشگاه چه نگاهی به کارش دارد و تا کجا برای آن برنامه‌ریزی کرده است هم، مهم است؛ چراکه باید بدانید تا کجا همراه شما خواهد بود و از کجا باید به فکر باشگاه و مربی دیگری باشید.

ارسال نظر