( 4 رأی, امتیاز: 3٫25 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های پارکور کرج

لیست-آدرس-باشگاه-های-پارکور-کرج
0 دیدگاه
738 بازدید

لیست آدرس باشگاه های پارکور کرج را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرا داده ایم .جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها با ما در تماس باشید.

لیست آدرس باشگاه های پارکور کرج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه حماسه سازان 09379662895 فردیس فلکه پنجم بلوار مارلیک رو به روی تالار هزار و یک شب جنب بورس طلا و جواهر باشگاه حماسه سازان داخل پاساژ
 2 آکادمی امیر گلشهر، خیابان اختر شرقی ، جنب پارک

رشته ورزشی پاکور یعنی عبور از موانع سد راه در کمترین زمان از آسان ترین راه و کاربردی ترین مسیر با کمترین انرژی مصرفی از بدن از ابتدای مبدا تا انتهای مقصد. البته این نکته را هم یادآور شویم که در پارکور موانع از قبل پیش بینی و جا گذاری نمی شوند بلکه بر اساس توانایی و تکتیک هایی که فرد پارکورکار دارد انتخاب مسیر میکند و شیوه های مسیر یابی در پارکور براساس هنر ورزشکار می باشد . و این مسیر است که موانع را سر راه ورزشکار قرار می دهد. به کسانی که در زندگی شخصی خود از این روش استفاده می کنند تراسور گفته میشود.

کسانی که پارکور را شیوه زندگی خود میدانند، تراسور می نامند، تراسور ها در مکان یا باشگاه خاصی ورزش نمیکنند و این باعث نگرانی خیلی ها از بابت تجاوز به حریم خصوصی و آسیب دیدن انها شده است. ولیکن تلاش هایی پیرامون تجهیز باشگاه ها و گردآوری تراسور ها در یک محیط امن و ورزشی شده است.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال کرج را در اسپرت رزرو ببینید.

برچسب‌ها:
ارسال نظر