( 3 رأی, امتیاز: 4٫67 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های رزمی گرگان

لیست-باشگاه-های-رزمی-گرگان

یکی از رشته های مورد علاقه نسل جوان، ورزش های رزمی است. به دلیل امکان آسیب دیدگی بیشتر در ورزش های رزمی، انتخاب باشگاه خوب و مربی خوب بسیار حائز اهمیت است. برای راهنمایی ورزشکاران عزیز، لیست باشگاه های رزمی گرگان را در ادامه مقاله قرار داده ایم، تا با مشاهده باشگاه ها و تحقیق و مقایسه بین باشگاه های مختلف، به آسانی بتوانند مناسب ترین باشگاه را انتخاب نمایند.

در این جدول لیست آدرس باشگاه های رزمی گرگان شامل ورزش های تکواندو، کونگ فو، کاراته، جودو، بوکس، ووشو و … را قرار داده ایم. همچنین در این باشگاه ها دفاع شخصی آموزش داده می شود. لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های رزمی گرگان در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید تا بتوانیم خدمات بهتری را به شما عزیزان ارایه کنیم.

لیست آدرس باشگاه های رزمی گرگان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس فعالیت و زمان
1 باشگاه استاد آبرودی 09118739411 میدان شهدا، چهارراه شهید رجایی، ابتدای خیابان رازی، مجتمع فرهنگی ورزشی شهدا، طبقه اول، سالن رزمی کونگ فو توآ، دفاع شخصی، مبارزات آزاد خیابانی
2 باشگاه رزمی تخصصی ازکیا 09111777094 خیابان خمینی، آفتاب 20 رزمی
3 میعاد 01732326804
09113710096
گرگان عدالت 33 چاله باغ ابتدای قدس 10 دفاع شخصی، کونگ فو چینی، ووشو، تناسب اندام، مبارزه آزاد

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند. پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

همچنین میتوانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی گرگان را در اسپرت رزرو ببینید

ارسال نظر