( 2 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج

لیست-آدرس-باشگاه-های-بیلیارد-سنندج
0 دیدگاه
386 بازدید

در این جدول همانند دیگر جداول لیست باشکاه ها این بار لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج از جمله سالن بیلیارد، اسنوکر و  ایت بال را قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
 1 باشگاه بیلیارد ماد سنندج 08733285063 سنندج بیلیارد
2 سالن بیلیارد پارت 08733287654 خیابان پاسداران، مجتمع هورام، طبقه زیرزمین بیلیارد

 

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

بیلیارد ورزشی است که در فضای سر پوشیده با یک میز که رویه آن با پارچه سبز پوشیده شده است بازی می شود، این ورزش در ایران با روشی که از روسیه اتخاذ شده بازی می شود. در بازی بیلیارد بین 3 تا 15 توپ بسته به نوع بازی وجود دارد که این توپ ها را شار می گویند. به طور دقیق نمی شود تاریخ ابداع بیلیارد را حدس زد ولی در قرن 16 میلادی در فرانسه این ورزش دنبال می شده و در انگلستان در زمان شکسپیر بازی بیلیارد رایج بود. این ورزش ابتدا در فضای باز انجام می شده است ولی بعدا به فضاهای سرپوشیده و بر روی میز انتقال یافته و در آنجا دنبال می شود.

ارسال نظر