( 22 رأی, امتیاز: 4٫23 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بولینگ مشهد

لیست آدرس باشگاه های بولینگ مشهد
0 دیدگاه
8,292 بازدید

در این جدول همانند دیگر جداول لیست باشکاه ها این بار لیست آدرس باشگاه های بولینگ مشهد را قرار داده ایم.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های بولینگ مشهد در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت
 1  کوهسر 38841604 مشهد هاشمیه بعد از هاشمیه ۶۲ مجتمع کوهسر
 2 سرزمین بازی ها 38519570-71 خیابان امام رضا،پایانه مسافربری امام رضا،شهربازی بیگ لند
 3 پروما 7637401 بلوار فردوسی، میدان جانباز، مجتمع تجاری پروما، طبقه ۳
 4 شهر آجری مشهد،تقاطع جانباز و فرامرز عباسی ، کیان سنتر 2، طبقه4

 

در تیم اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاهای موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

امیدواریم لیست باشگاه های بولینگ مشهد برای شما سودمند واقع شده باشد.دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.

بولینگ یک بازی با قدمت دیرینه است. در مصر باستان در آرامگاه پادشاهان مصر در 5200 سال قبل از میلاد مسیح توپ و پین های بولینگ کشف شده است . همچنین آلمانی ها از این بازی در مراسم مذهبی خویش استفاده می کردند، بدین صورت که فردی که توانسته پین های بازی را با توپ بزند آدم خوبی بوده و دیگران که موفق به زدن پین ها نبودند بایستی توبه می کردند.بولینگ بازی مفرحی بوده که پادشاهان بریتانیا نظیر ادوارد دوم و ریچارد دوم آن را ممنوع کرده بودند و اعتقاد داشتن مردم وقت زیادی را صرف این بازی میکنند. ورزش بولینگ در ایران با افتتاح سالنی در سال 1335 شکل گرفت.

ارسال نظر