( 3 رأی, امتیاز: 4٫67 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بولینگ قم

آدرس باشگاه های بولینگ قم
0 دیدگاه
958 بازدید

لیست آدرس باشگاه های بولینگ قم رادر این جدول قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ قم

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 رز بولینگ 02532856331 بلوار الغدیر، شهربازی رنگین کمان بولینگ

در تیم اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدوارید لیست آدرس باشگاه های بولینگ قم برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ورزش بولینگ ورزشی مهیج و پرطرفدار است که در ایران نیز طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده، این ورزش در ایران دارای سالن های متعدد با امتیازات متنوع است و از آنجا که در سال 1380 فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران تاسیس شد روز به روز بر طرفداران این ورزش و سالن های بولینگ در سراسر ایران اضافه شد و اسپرت رزرو در این پست تصمیم بر این گرفت تا لیست سالن های بولینگ قم را همچون شهر های دیگر برای شما عزیزان آماده کند.

همچنین شما عزیزان می توانید لیست آدرس باشگاه های بیلیاردتهران را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ورزش بولینگ روز به روز بر محبوبیت آن افزوده خواهد شد و به راحتی علاقه مندان به این رشته می توانند در سالن های تجهیز شده در سطح شهر خود به این ورزش مهیج و پر انرژی مشغول شوند.

برچسب‌ها:
ارسال نظر