( 3 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز
1 دیدگاه
2,413 بازدید

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز را در این جدول قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ شیراز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 سالن بولینگ مجتمع خلیج فارس 36667060 ورودی شهر جدید صدرا، مجتمع خلیج فارس بولینگ

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

بولینگ ورزشی است که در آن باید بازیکنان به وسیله توپی که در دست دارند توسط لاینی که مرتبط به پین ها می شود توپ را به سمت پین ها پرتاب کرده و آن ها را مورد ضربه زدن قرار می دهند. این بازی در دانمارک توسط توپ گرد سنگی از فاصله 60 پایی یا همان بیست متری به سمت هدف های سنگی به جای پین برگزار می شد که قانون 60 پایی همان اصل اول بولینگ در قوانین دنیای امروز است . این ورزش در گذشته هم بسیار محبوب بوده و در 5200 سال قبل از میلاد مسیح در مصر پادشان مصری آن را بازی میکردند. در این ورزش توپ هایی با وزن مختلف وجود دارد و بین 6 تا 16 پوند انواع آن وزن دارند . (هر پوند برابر است با 453 گرم.)

  1. امیرم گفت:

    با سلام
    شیراز سالنهای بولینگ مجتمع نگین فارس – بولینگ مجتمع ستاره فارس – بولینگ مجتمع زیتون رو هم دارد .

ارسال نظر