( 3 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بولینگ سنندج

لیست-آدرس-باشگاه-های-بولینگ-سنندج
0 دیدگاه
266 بازدید

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بولینگ سنندج قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ سنندج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 سالن بولینگ فامیلی لند 08733619009 سنندج، خیابان پاسداران، ابتدای پارک دیدگاه، مجمتع گردشگری فامیلی لند، طبقه اول بولینگ

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بولینگ سنندج برای شما سومند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

ورزش بولینگ یکی از تفریحاتی است که امروزه بین جوانان جای خود را باز کرده و علاقه مندان زیادی را به خود مشغول کرده است .این ورزش دارای قوانین مخصوص به خود می باشد و نیاز به تجهیزات ویژه ای دارد که مختص این ورزش است . از جمله این تجهیزات می توان به کفش مخصوص بولینگ اشاره کرد که برای حفظ تعادل بازیکن و همچنین جلوگیری از تخریب لاین بولینگ استفاده می شود و در قیمت های مختلف برای بازیکنان آماتور و حرفه ای می باشد . تجهیزات دیگر که مهم است توپ بولینگ است توپ های بولینگ دارای سوراخ هایی می باشند که هر بازیکن بسته به اندازه انگشتان خود توپ مورد نظر را انتخاب می کند و وزن این توپ ها بین 6 تا 16 پوند می باشد که هر پوند معادل 450 گرم است.

ارسال نظر