اسپرت رزرو

لیست آدرس باشگاه های اسکیت شهرکرد

لیست-آدرس-باشگاه-های-اسکیت-شهرکرد
0 دیدگاه
193 بازدید
( 3 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

در این جدول لیست آدرس باشگاه های اسکیت شهرکرد را قرار داده ایم. اسکیت از آن دسته ورزش هایی است که طرفداران زیادی دارد اما افراد زیادی برای آموختن این ورزش هیجان انگیز اقدام نمی کنند.
این ورزش مفرح در کنار لذتی که به فرد ورزشکار می دهند، خطراتی نیز دارد. آموزش حرفه ای اسکیت باعث می شود که لذت این بازی دوچندان شده و خطرات احتمالی نیز، برای فرد بوجود نیاید.

ورزش اسکیت دارای رشته های مختلفی است، مانند: اسکیت با مانع، اسکی روی چمن، اسکی روی برف، اسکیت بورد، اسکیت اگرسیو، هاکی، پاتیناژ و …

ورزش اسکیت بسیار متنوع، مفرح و با هیجان بالا است، همچنین از مزایای این ورزش میتوان به تقویت تعادل در مغز و عضلات، بالا بردن قدرت عضلانی در تمام بدن، هماهنگی عصب و عضلات و همچنین بالا بردن عکس العمل بدن اشاره کرد.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های اسکیت شهرکرد در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های اسکیت شهرکرد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 آسمان خیابان شهید توسلی، خیابان ناسویونال، کوی پلیس
2 اسکیت جوانان خیابان 17 شهریور، جنب کفش ملی
3 هوتک میدان قمر بنی هاشم، کوچه هواشناسی، پلاک آخر

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

شما می توانید دیگر باشگاه های ورزشی شهرکرد را در لیست زیر مشاهده نمایید:
لیست باشگاه های ورزشی شهرکرد

 

ارسال نظر