اسپرت رزرو

لیست آدرس باشگاه های اسکیت سمنان

لیست-آدرس-باشگاه-های-اسکیت-سمنان
0 دیدگاه
196 بازدید
( 3 رأی, امتیاز: 4٫67 از 5 )
Loading...

در این جدول لیست آدرس باشگاه های اسکیت  سمنان را قرار داده ایم. اسکیت از آن دسته ورزش هایی است که طرفداران زیادی دارد اما افراد زیادی برای آموختن این ورزش هیجان انگیز اقدام نمی کنند.
این ورزش مفرح در کنار لذتی که به فرد ورزشکار می دهد، خطراتی نیز دارد. آموزش حرفه ای اسکیت باعث می شود که لذت این بازی دوچندان شده و خطرات احتمالی نیز، برای فرد ورزشکار بوجود نیاید. ورزش اسکیت دارای رشته های مختلفی است، مانند: اسکیت با مانع، اسکی روی چمن، اسکی روی برف، اسکیت بورد، اسکیت اگرسیو، هاکی، پاتیناژ و … ورزش اسکیت بسیار متنوع، مفرح و با هیجان بالا است، همچنین از مزایای این ورزش میتوان به تقویت تعادل در مغز و عضلات، بالا بردن قدرت عضلانی در تمام بدن، هماهنگی عصب و عضلات و همچنین بالا بردن عکس العمل بدن اشاره کرد. لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های اسکیت سمنان در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

 لیست آدرس باشگاه های اسکیت  سمنان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
1 هیئت اسکیت سمنان 09123166880
2 آکادمی اسکیت ویژن 02333334686  میدان سعدی، بلوار هفده شهریور، مجموعه ورزشی تختی آموزش دوره های مقدماتی، پیشرفته و حرفه ای اسکیت

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند. پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

شما می توانید دیگر باشگاه های ورزشی سمنان را در لیست زیر مشاهده نمایید:
لیست باشگاه های ورزشی سمنان

ارسال نظر