( 3 رأی, امتیاز: 3٫67 از 5 )
Loading...

لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی اصفهان

لیست-آدرس-سالن-و-باشگاه-کشتی-اصفهان
2 دیدگاه
741 بازدید

لیست آدرس سالن و باشگاه های کشتی اصفهان را درجدول زیر قرار داده ایم.لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس سالن های کشتی اصفهان در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس سالن و باشگاه های کشتی اصفهان

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 سالن کشتی مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن ۰۳۱ ۳۶۲۷ ۱۷۱۷ بلوار شهدای صفه ، روبروی فروشگاه اتکا
 2 هیئت کشتی استان اصفهان 031-34404151 خیابان کاوه – بین سه راهی ملک شهر و جابر انصاری – خانه کشتی تجدد
 3 ورزشگاه ملت شاهین شهر بلوار امام خمینی، خیابان مطهری (بهداری)

کشتی ورزشی ست که در آن دو نفر برای گرفتن امتیاز از یک دیگر و برنده شدن با هم گلاویز می شوند و از هم امتیاز میگیرند . این ورزش سابقه تاریخی طولانی دارد و از آغاز نبردهای تن به تن انسان های اولیه با او بوده و تا به امروز به شکل های مختلف در کشورهای مختلف دنبال می شود .البته برای اولین بار در یونان باستان کشتی به عنوان یک ورزش رسمی معرفی شد و قهرمان کشتی بعد از مسابقات المپیک در یونان با در دست گرفتن دیسک قهرمانی جز مهم ترین ورزشکاران یونان و جهان مجسوب میشد. کشتی بانوان نیز مانند کشتی مردان در دنیا پیشرفت های چشم گیری داشته و تا به امروز مسیرهای زیادی را پشت سر گذاشته است.

انواع سبک های کشتی محلی در اقصی نقاط جهان می توان به کشتی گلیما در ایسلند، شوینگن در سوییس، سومو و جوجیتسو در ژاپن، سامبو در روسیه، و در ایران به کشتی چوخه اشاره کرد. تقریبا تمام دنیا دو سبک کشتی را به عنوان رسمی ترین سبک های کشتی پذیرفته اند، کشتی آزاد و کشتی فرنگی تفاوت این دو کشتی در این است که در کشتی فرنگی کشتی گیر حق گرفتن پایین تنه حریف را ندارد اما در سبک آزاد این عمل آزاد می باشد و کشتی گیر می تواند از گرفتن پایین تنه حریف برای زمین زدن او و گرفتن امتیاز بهره ببرد.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی اصفهان را در اسپرت رزرو ببینید.

  1. فرهاد گفت:

    ممنون از اطلاع رسانی،لطفا اگر سالن های جدید کشتی آزاد راه اندازی شد اطلاع رسانی کنید.

  2. سهیل رفیعی گفت:

    لطفا بقیه سالنها را معرفی کنید

ارسال نظر