( 2 رأی, امتیاز: 4٫50 از 5 )
Loading...

لیست آدرس سالن ها و باشگاه های کشتی مشهد

لیست-آدرس-باشگاه-های-کشتی-مشهد
0 دیدگاه
1,172 بازدید

لیست آدرس سالن و باشگاه های کشتی مشهد را درجدول زیر قرار داده ایم.لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس سالن های کشتی مشهد در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

آدرس سالن و باشگاه های کشتی مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 هیأت کشتی استان خراسان رضوی 051-37612360 بلوار فردوسی، بعد از سالن شهید بهشتی، خیابان یاس، مقابل یاس 6، خانه کشتی استاد حمید توکل
 2 مجموعه ورزشی شهید رجایی ۰۵۱۳۳۷۱۹۷۰۹ شهرک شهید رجایی، بلوار حر، بوستان رجاء
 3 مجموعه ورزشی مهران ۰۵۱۳۸۵۹۲۰۲۰ انتهای خیابان آخوند خراسانی روبروی بیمارستان سینا
 4 خانه کشتی شهید منتظری ۰۵۱۳۸۷۸۱۰۱۸ بلوار پیروزی، پیروزی ۲/۲، خانه کشتی شهید منتظری
 5 مجموعه ورزشی قدس مشهد 05132730693 مشهد بلوار طبرسی چهارراه برق

انواع سبک های کشتی محلی در اقصی نقاط جهان می توان به کشتی گلیما در ایسلند، شوینگن در سوییس، سومو و جوجیتسو در ژاپن، سامبو در روسیه، و در ایران به کشتی چوخه اشاره کرد. تقریبا تمام دنیا دو سبک کشتی را به عنوان رسمی ترین سبک های کشتی پذیرفته اند، کشتی آزاد و کشتی فرنگی تفاوت این دو کشتی در این است که در کشتی فرنگی کشتی گیر حق گرفتن پایین تنه حریف را ندارد اما در سبک آزاد این عمل آزاد می باشد و کشتی گیر می تواند از گرفتن پایین تنه حریف برای زمین زدن او و گرفتن امتیاز بهره ببرد.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های پینت بال مشهد را در اسپرت رزرو ببینید.

کشتی در ایران در دوران صفویه و زندیه رونق زیادی پیدا کرد به گونه ای که در هر شهر صدها پهلوان در رشته کشتی وجود داشت در دوره قاجار تعداد علاقه مندان به کشتی آنقدر زیاد شد که در تمام شهر روزهای تعطیل در میادین کشتی گیران مشغول به کشتی گرفتن بودن، در سال 1318 با آمدن مقررات بین المللی کشتی تغییراتی در نحوه کشتی گرفتن و لباس کشتی گیران ایجاد شد.

ارسال نظر