اسپرت رزرو

لیست آدرس باشگاه های کوهنوردی اهواز

لیست-آدرس-باشگاه-های-کوه-نوردی-اهواز
0 دیدگاه
258 بازدید
( 2 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

ورزش کوهنوردی که یکی از لذت بخش ترین و پر طرفدارترین ورزش هاست، برای حفظ و بهبود سلامت فیزیکی و همچنین آرام گرفتن روح آدمی بسیار مناسب است.
لذت وصف ناشدنی تماشای طبیعت بکر و دست نیافتنی، تنفس در آب و هوای تمیز و سپری کردن اوقاتی خوش در طبیعت زیبا از مزایای ورزش کوهنوردی است.
اما کوهنوردی نیز مانند دیگر ورزش ها نیازمند رعایت اصول و نکات خاصی است تا این ورزش را برای طرفداران ایمن تر سازد. شرکت در برنامه های باشگاه های کوهنوردی و همراهی با مربی های مجرب، علاوه بر یادگیری اصول کوهنوردی، لذت همراهی و ورزش گروهی را نیز در پی دارد.
در جدول زیر لیست آدرس باشگاه های کوهنوردی اهواز را جهت علاقمندان و طرفداران این ورزش چالش برانگیز قرار داده ایم.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های کوهنوردی اهواز در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های کوهنوردی اهواز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
1 باشگاه کوهنوردی مهر آیین 06134443692 زیتون کارمندی، خیابان زیتون، بین فتاح و فیاض، پاساژ سارا، پلاک 213 طبیعت گردی، سنگنوردی، کمپین
2 باشگاه کوهنوردی امرداد 09398877850 زیتون کارمندی، خیابان حجت، نبش زهره (انوشه)، پاساژ سلمانیان طبعیت گردی، کمپینگ، سنگ نوردی، دره نوردی
3 گروه کوهنوردی آپادانا 09166159882
4 گروه کوهنوردی شناژ 09166046239 بانوان

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

شما می توانید دیگر باشگاه های ورزشی اهواز را در لیست زیر مشاهده نمایید:
لیست آدرس باشگاه های ورزشی اهواز

ارسال نظر