( 4 رأی, امتیاز: 4٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سنندج

لیست-آدرس-باشگاه-های-سوارکاری-سنندج
0 دیدگاه
690 بازدید

در این جدول لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سنندج و ورزشهای جذابی از جمله سوارکاری، پرش با مانع و … را قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سنندج در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سنندج

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
1 باشگاه سوارکاری شاه سوار 09189833007 صلوات آباد، کیلومتر پنج جاده سنندج – همدان، دوراهی هانیس و خیاره، اولین ورودی سمت راست

 

در تیم اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های سوارکاری سنندج برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.

سوارکاری از ورزش هایی ست که قدمت بسیاری دارد. و بزرگان زیادی به این رشته ورزشی اشاره داشته اند. امروزه با توجه به اینکه این ورزش گران و پر هزینه می باشد ولی تعداد زیادی علاقه مند به سمت این ورزش روی آورده اند. سوارکاری به معنی نشستن سوار بر روی اسب و کنترل آن به وسیله افسار می باشد، که از این طریق سوار بر تعادل خویش و اسب تسلط دارد و ارتباط عمیقی بین اسب و سوارکار شکل میگیرد.برای ورزش سوارکاری لازم است سوارکار ارتباط عمیقی با اسب برقرار کند و بتواند خلق و خوی اسب را بهتر بشناسد تا به وسیله این ارتباط راحت تر بتواند فرمان های خود را به اسب گوشزد کند.

همچنین شما عزیزان می توانید لیست آدرس باشگاه های بیلیارد سنندج را در اسپرت رزرو ببینید.

ارسال نظر