( 2 رأی, امتیاز: 4٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های دوچرخه سواری شیراز

لیست-آدرس-باشگاه-های-دوچرخه-سواری-شیراز
0 دیدگاه
1,092 بازدید

لیست آدرس باشگاه های دوچرخه سواری شیراز را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرار داده ایم. جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها با ما در تماس باشید.

لیست آدرس باشگاه های دوچرخه سواری شیراز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 ایستگاه کرایه دوچرخه 09036712445 ابتدای بلوار حسینی الهاشمی، سمت راست ، پارک سلامت
 2 باشگاه کوهنوردی و صعودهای ورزشی ردپا 09175556932 خیابان زند – حدفاصل خیام و انوری – طبقه فوقانی بانک ملی شعبه زند
 3 هییت دوچرخه سواری 36309270 فلکه قصرالدشت دفتر هییت دوچرخه سواری

دوچرخه سواری نام ورزشی است که در آن به صورت گروهی یا فردی میشود شرکت کرد. و مسابقات این رشته ورزشی به دسته های مختلف از قبیل دوچرخه سواری در کوهستان، دوچرخه سواری نمایشی و دوچرخه سواری در جاده تقسیم میشوند. این ۳ گروه به چند دسته دیگر تقسیم می‌شوند که هر کدام یک ورزش مجزا است و دوچرخه‌های مخصوص خودشان را دارند. مثلاً در دوچرخه‌سواری کوهستان دو رشته مرسوم و پر طرفدار کراس کانتری و دانهیل وجود دارد که در ایران از محبوبیت خاصی میان دوچرخه‌سواران برخوردار است.

دوچرخه سواری یعنی استفاده از دوچرخه برای ورزش، تفریح، و حمل و نقل و  افرادی که دوچرخه سواری می کنند را دوچرخه سوار یا دوچرخه ران می گویند. دوچرخه در قرن 19 میلادی به جهان معرفی شد و اکنون نزدیک به یک میلیارد دوچرخه در جهان وجود دارد. دوچرخه نسبت به دیگر وسایل نقلیه مزیت های بسیاری دارد از جمله حمل و نقل آسان، هوای پاک، تناسب اندام دوچرخه سوار، پارک آسان تر دوچرخه، افزایش قدرت مانور، و دسترسی به جاده ها و همچنین کم شدن آلودگی هوا از طریق عدم استفاده از سوخت های فسیلی…

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های تنیس شیراز را در اسپرت رزرو ببینید.

به نظر می رسد که دوچرخه این وسیله نقلیه در کشورهای پیشرفته و مدرن کاربرد بیشتری دارد تا در کشورهایی نه کاملا پیشرفته نظیر ایران. برای مثال در اکثر کشورهای اروپایی دوچرخه دارای ارزشی مثل یک ماشین سواری (و حتی بیشتر) است. در این کشورها برخی از دوچرخه ها (نسبت به مدل و کاراییشان) گاها” از خودروهای مدل بالا نیز گرانترند.

ارسال نظر