اپلیکیشن پیلاتس

اپلیکیشن پیلاتس

0 دیدگاه
8 مرداد 1396
715 بازدید
(1 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...
خلاصه این نوشته:

اپلیکیشن پیلاتس ، اگر بدن زیبا و متناسب و خوش استیل می خواهید،اگر ساعتهای طولانی باید بنشینید و کمر درد ناشی از آن شما را آزار می دهد،اگر تمایل به کم کردن وزن و از بین بردن شکم و داشتن کمری باریک، بدون رژیم را دارید،اگر عضلاتتان ضعیف شده و احساس میکنید که آمادگی لازم […]

اپلیکیشن پیلاتس ، اگر بدن زیبا و متناسب و خوش استیل می خواهید،اگر ساعتهای طولانی باید بنشینید و کمر درد ناشی از آن شما را آزار می دهد،اگر تمایل به کم کردن وزن و از بین بردن شکم و داشتن کمری باریک، بدون رژیم را دارید،اگر عضلاتتان ضعیف شده و احساس میکنید که آمادگی لازم برای ورزش سنگین را ندارید، و اگر زمان کافی برای رفتن به باشگاههای ورزشی را ندارید، پیلاتس پاسخی به تمام این موارد است…

پس صرف نظر از اینکه در چه سطحی از آمادگی جسمانی هستید………
در خانه مانند یک حرفه ای ورزش کنید.

و اطمینان داشته باشید که، بعد از۱۰ جلسه شما احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت،
بعد از ۲۰ جلسه تغییرات ظاهری بدنتان مشخص خواهد شد
و بعد از ۳۰ جلسه کاملا بدن جدیدی خواهید داشت.

پیلاتس با هوشیار کردن بدن اگاهی فردی ایجاد میکند ؛ آگاهی به چگونه نشستن، چگونه ایستادن یا چگونه حرکت کردن و ارتباط دادن عادات به دردها و آسیب‌های بدنی که در گذشته داشته‌اید. با این ورزش بدن به رفتاردرست عادت میکند.

پیلاتس با آموزش شما در زندگی روزانه، شکل بدن شما را تغییر می‎دهد. هنگامی که آشپزی می‌کنید، مسواک می‌زنید، آموزه‌های پیلاتس شکم شما را به داخل و شانه‌هایتان را به پایین می‌کشد. البته برای تغییر هوشیاری باید هنگام انجام پیلاتس دقت کافی داشته باشید. پیلاتس به شما می‌آموزد که ذهن‌تان را آموزش دهید، و تقارن و هماهنگی را در بدن ایجاد کنید.

 

پس درنگ نکنید و از همین امروز به بدنتان توجه کرده و در جاده ی سلامتی قدم بگذارید.اپلیکیشن پیلاتس

اپلیکیشن پیلاتس  دارای مجموعه ای کم نظیر از حرکات ورزشی در دو دسته بندی کلی پایه و پیشرفته می باشد. برای راحتی شما عزیزان این حرکات به صورت متنی، صوتی همراه با تصویر مربوطه آموزش داده می شود.

همچنین در این برنامه برای هر حرکت زمان مناسب در نظر گرفته شده است که بوسیله آن شما قادر هستید برنامه ریزی درستی داشته باشید و حرکات را با صحت و دقت بیشتری انجام دهید.

امکانات برنامه
– حرکات ورزشی به صورت دسته بندی شده :
حرکات پایه ( ۱۲ حرکت )
حرکات پیشرفته ( ۳۲ حرکت )
– آموزش قدم به قدم صوتی حرکات
– آموزش قدم به قدم تصویری حرکات
– آموزش قدم به قدم متنی حرکات
– محاسبه زمان کل ورزش امروز
– پخش موسیقی هنگام ورزشی با امکان انتخاب از بین چندین موسیقی موجود

آدرس دانلود: https://cafebazaar.ir/app/ir.bemobi.pilates/?l=fa

مطالب مرتبط
ارسال نظر