( 3 رأی, امتیاز: 4٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس پیست های کارتینگ مشهد

آدرس پیست های کارتینگ مشهد
0 دیدگاه
910 بازدید

اسپرت رزرو به معرفی باشگاه های کارتینگ مشهد می پردازد که در اینجا لیست آدرس پیست های کارتینگ مشهد همراه با شماره تماس و تخفیف درج شده است. خودروهای کارتینگ به صورت چهار چرخ باز بوده و دارای ابعاد کوچکی است که می تواند یک بازی پر هیجان و سرگرم کننده ای را برایتان رقم بزند یا حتی میتواند رنگ و بوی جدی به خود بگیرد و مثل یک ورزش در نظر گرفته شود.

لیست آدرس پیست های کارتینگ مشهد

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 مجموعه سوارکاری و کارتینگ ارشاد 0915 514 0311 مشهد، انتهای بزرگراه وکیل آباد، قبل از سه راهی طرقبه و شاندیز،
 2 مجموعه ورزشی پرشین جام جم مشهد 09158900089 مشهد، ابتدای جاده شاندیز،روبروی نمایندگی سایپا، مجموعه ورزشی جام جم
 3 کارتینگ مجموعه ورزشی آزادی 09152060511-09156881543 مشهد ، جاده طرقبه ، بعد از پمپ بنزین ، سمت چپ ، بلوار معلم ، روبه روی سازمان تامین اجتماعی
 4
 5

لطفا جهت کمک به بهبود لیست آدرس پیست های کارتینگ مشهد و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی میتوانید نظرات و انتقادات خود را از پیست های کارتینگ تهران در ادامه درج کنید.

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی ورزش موتوری به حساب می آید که با خودروهای چرخ‌باز با نام کارت انجام می شود؛ خودروهای 125 سی سی و 4چرخ کوچکی که چرخ های شان بیرون از بدنه و بیرون از گلگیرها قرار دارد. این ماشین ها تنها در مسیرهای کارت سواری قابل استفاده هستند و فقط جنبه تفریحی و ورزشی دارند. کارتینگ به عنوان رشته «مادر» اتومبیلرانی شناخته می شود و نقش مهمی در آموزش شرکت کنندگان در مسابقات اتومبیلرانی دارد.

برای استفاده از این خودروها باید وارد پیست های کارتینگ شوید که بر دو نوع هستند؛ کارتینگ سرپوشیده (Indoor Karting) که در فضای بسته قرار دارد و کارتینگ باز که در فضای بیرون ساخته می شود.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های پینت بال مشهد را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر