( 2 رأی, امتیاز: 4٫50 از 5 )
Loading...

لیست آدرس پیست های اسکی تبریز

آدرس پیست های اسکی تبریز
0 دیدگاه
201 بازدید

 

اسپرت رزرو به معرفی آدرس پیست های اسکی تبریز می پردازد که در اینجا لیست آدرس پیست های اسکی تبریز همراه با شماره تماس و تخفیف درج شده است.

لیست آدرس پیست های اسکی تبریز

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 پیست اسکی پیام مرند 04134416895 آذربایجان شرقی، کیلومتر 15 جاده مرند – تبریز
 2 پیست اسکی سهند تبریز آذربایجان شرقی٬ تبریز٬ حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی تبریز

پیست اسکی سهند استان اذربایجان شرقی بزرگترین پیست اسکی شمالغرب کشور است که با توجه به بزرگی منطقه و امکانات داخل پیست از جمله طول 1200 متر منطقه اسکی ، ورزشکاران زیادی را جهت ورزش ، تمرین و مسابقه به خود جذب کرده است.

مأموران پیست اسکی، اولین کسانی هستند که در پیست به افراد مریض و مجروح رسیدگی می کنند. در واقع مدیریت صحنه ی تصادف برعهده ی آنهاست که شامل در نظر گرفتن هرخطر احتمالی است که هر کسی از جمله اسکی بازان و یا اسنوبردسواران دیگر را تهدید می کند. وظیفه ی این افراد، انتقال فرد مجروح با سورتمه از محل تصادف به کلینیک و در صورت لزوم کمک رسانی به فرد مجروح در صورت لزوم می باشد.

علاوه بر مسئولیت های آنها در مورد کمک های اولیه، اطمینان از امنیت کوه از وظایف دیگر آنها می باشد. مأموران پیست قبل از ساعات بازگشایی پیست گشتی در کوه می زنند تا از امنیت آن اطمینان حاصل کنند. این سرکشی شامل حفظ و نگهداری مرز پیست، پاک سازی پیست، تعمیرعلائم راهنمایی و مشخص کردن موانع می باشد. مأموران پیست به صورت روزمره این کارها را انجام می دهند اگر که مورد اورژانس پزشکی پیش نیاید. در پایان روز، دوباره در پیست گشت می زنند تا مطمئن شوند که فرد دیگری در پیست جا نمانده باشد.

همچنین می توانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال تبریز را در اسپرت رزرو ببینید.

ارسال نظر