( 2 رأی, امتیاز: 4٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی کیش

لیست-آدرس-باشگاه-های-بدنسازی-کیش
0 دیدگاه
708 بازدید

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بدنسازی کیش مانند: پرورش اندام، آمادگی جسمانی، ایروبیک، زومبا، پیلاتس، فینتنس و دیگر ورزش های موجود در باشگاه های ورزشی قرار داده شده است.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های بدنسازی بوشهر در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی کیش

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 باشگاه ساندو کیش شهرک میرمهنا، فاز A2، قطعات A2-25 وA2-26
 2 مجموعه ورزشی اسپرت کلاب 07644467250 بلوار رودکی- مقابل هتل شایگان
 3 باشگاه بدنسازی هیرو 09029057740 خیابان رودکی.روبروی بازار رویا مال.هتل سارا

همچنین شما عزیزان می توانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی تهران را اینجا مشاهده فرمایید.

معنی دقیق واژه بدنسازی «ساختن و رشد بدن از طریق تمرین و رژیم غذایی» است. حالا زمانی که به دنیای بدنسازی حرفه‌ای قدم بنهیم، معنی این واژه به «ساختن و رشد بدن به هدف مسابقه دادن» تغییر می‌کند. دو معنی خیلی متفاوت، اما با پایه و اساس یکسان. جفتشان با ساختن قدرت عضلانی، بدنشان را می‌سازند، و هر دو هم بدنساز به حساب می‌آیند.

اولین راه برای بهبود و ساختن بدن شما، اسمش «تمرین با وزنه» است، که به نام تمرین‌های قدرتی نیز شناخته می‌شود. به زبان خودمانی، این نوع تمرین، باعث بوجود آمدن پارگی‌های خیلی خیلی ریزی در عضلات شما می‌شود که ما بدنسازها از آنها به نام میکرو تروما یاد می‌کنیم. و فرایند ترمیم و بازسازی همین پارگی‌های ریز است که سرآغاز رشد عضلانی را فراهم می‌سازد.

بدنسازی که البته در انواع مختلفی وجود دارد، لزوماً منجر به افزایش حجم و عضله نمی‌شود. این برنامه و هدف شماست که تعیین کننده خواهد بود. جالب است بدانید تمامی ورزشکاران در رشته‌های ورزشی، از جمله فوتبال، بکس، ژیمناستیک و دومیدانی که عضلات خیلی حجیمی ندارند، از تمرینات بدنسازی بهره می‌گیرند. این تمرینات با افزایش قدرت، استقامت و کارایی بدن به ورزشکاران کمک خواهد کرد.

برچسب‌ها:
ارسال نظر