( 3 رأی, امتیاز: 3٫33 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار

لیست-آدرس-باشگاه-های-بدنسازی-سبزوار
0 دیدگاه
456 بازدید

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار مانند: پرورش اندام، آمادگی جسمانی، ایروبیک، زومبا، پیلاتس، فینتنس و دیگر ورزش های موجود در باشگاه های ورزشی قرار داده شده است.

لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های بدنسازی بوشهر در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بدنسازی سبزوار

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 باشگاه بدنسازی پولاد خیابان دکتر غنی – جنب مجتمع پزشکان امین
 2 باشگاه سبلان خیابان 24 متری انقلاب – جنب کتابخانه ناوی
 3 09359353934 خیابان مطهری ، نبش مطهری 22
 4 باشگاه ورزشی پرواز 05144652936 خیابان طالقانی- روبرو مرکز بهداشت- جنب قنادی سلطانی بانوان

همچنین شما عزیزان میتوانید لیست آدرس باشگاه های بدنسازی مشهد را اینجا مشاهده فرمایید.

معنی واژه بدنسازی:

معنی دقیق واژه بدنسازی «ساختن و رشد بدن از طریق تمرین و رژیم غذایی» است. حالا زمانی که به دنیای بدنسازی حرفه‌ای قدم بنهیم، معنی این واژه به «ساختن و رشد بدن به هدف مسابقه دادن» تغییر می‌کند. دو معنی خیلی متفاوت، اما با پایه و اساس یکسان. جفتشان با ساختن قدرت عضلانی، بدنشان را می‌سازند، و هر دو هم بدنساز به حساب می‌آیند.

اولین راه برای بهبود و ساختن بدن شما، اسمش «تمرین با وزنه» است، که به نام تمرین‌های قدرتی نیز شناخته می‌شود. به زبان خودمانی، این نوع تمرین، باعث بوجود آمدن پارگی‌های خیلی خیلی ریزی در عضلات شما می‌شود که ما بدنسازها از آنها به نام میکرو تروما یاد می‌کنیم. و فرایند ترمیم و بازسازی همین پارگی‌های ریز است که سرآغاز رشد عضلانی را فراهم می‌سازد.

هرچه تحمل عضلات ما در برابر این پارگی‌ها بیشتر شود، سایز عضلات هم بزرگ‌تر خواهد شد. افزایش این پارگی‌های خفیف با هدف پرورش عضلات در بدنسازی، هیپرتروفی نامیده می‌شود. این اتفاق، همان زمانی که یک تمرین را در چند ست، چندین بار تکرار می‌کنید شروع می‌شود، چرا که عضلات شما مجبور می‌شوند وزنی بیشتر از آنچه همیشه تحمل می‌کرده‌اند را حرکت دهند.

ارسال نظر