( 2 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

لیست آدرس استخرهای آب گرم بندرعباس

آدرس استخرهای آب گرم بندرعباس
0 دیدگاه
160 بازدید

اسپرت رزرو به معرفی آدرس استخرهای آب گرم بندرعباس می پردازد که در اینجا لیست آدرس استخرهای آب گرم بندرعباس همراه با شماره تماس و تخفیف درج شده است.

لیست آدرس استخرهای آب گرم بندرعباس

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1  09171995100 شهرستان بستك، روستاي فارياب سنگويه
 2 آبگرم گنو بندرعباس، کیلومتر 34 جاده بندرعباس به سیرجان
 3 چشمه آبگرم بادون بندرلنگه، مسیر بندرلنگه به روستای گزیر
 4 چشمه آب گرم آسک مسیر جاده بندر لنگه به روستای گزیل
 5 آب گرم ملایجی مسیر جاده بندر لنگه_بندرکنگ و در جنوب مسیر ایستگاه
 6 آب گرم حاجی آباد مسیر جاده بندرعباس به سمت حاجی آباد، ودر حدود 30 کیلومتری شرق حاجی آباد
 7

آب چشمه هاي آبگرم بيشتر در گودالها يا حوضها و حوضچه هاي طبيعي انباشته ميشود. گرداگرد اين گودالها يا حوضها را سنگچين ميكنند يا با ديوارهاي سنگي يا آجري محصور ميسازند و روي برخي حوضچه ها، اطاقكي سرپوشيده بنا ميكنند خواص درماني استحمام در اين آب عبارت است از : تسكين دهندگي دردهاي عصبي و رماتيسمي و به سبب وجود سديم در تركيب آن خاصيت ملين دارد و در صورت نوشيدن موجب ازدياد ترشح معده مي گردد و سرانجام به سبب وجود آهن در تركيب آن در درمان كم خوني موثر است.

همچنین شما عزیزان می توانید لیست آدرس استخر های آب گرم سرعین را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

استخر های آب گرم از جمله مقاصد گردشگری هستند که در ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه از این دست استخر ها و چشمه های آب گرم بسیار یافت می شود ، و از آنجا که این چشمه ها خاصیت های درمانی زیادی دارند افراد زیادی از نقاط مختلف ایران و جهان به سمت این چشمه ها سرازیر می شوند تا از مزایای درمانی این چشمه ها و استخرها استفاده لازم را ببرند. این چشمه ها برای درمان بیماری هایی چون روماتیسم، بیماری زنان، درد مفاصل، بیماری های پوستی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

ارسال نظر