( 3 رأی, امتیاز: 4٫33 از 5 )
Loading...

لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان

آدرس استخرهای آب گرم اصفهان
0 دیدگاه
643 بازدید

اسپرت رزرو به معرفی آدرس استخرهای آب گرم اصفهان می پردازد که در اینجا لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان همراه با شماره تماس و تخفیف درج شده است.

لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان

 ردیف  نام استخر شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
 1 آب گرم ورتون 63 کیلومتری جاده اصفهان به نایین – مجموعه دهکده گل سرخ و آب گرم ورتون
 2 آب گرم محلات 3323555
3325044
محلات ، نرسیده به دلیجان ، روستای دودهک ، خیابان فرعی به سمت مجتمع آبگرم – مهمانسرای آبگرم محلات
 3 آبگرم معدنی آب دنبه 09189667166 محلات، آبگرم، مجتمع گردشگری سردار (آب دنبه)

نظر دکتر ملک زاده درباره چشمه های آب گرم  امروز معالجات بسیاری از امراض رماتیسم ها امراض جلدی و… به وسیله استحمام در آبهای معدنی به عمل می آید و هر قدر بر مراتب علم و دانش افزوده می شود،استعمال آبهای معدنی در معالجات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و به نتیجه مطلوب که شفای مرض بیمار است منتهی می شود.

شما علاقه مندان به شنا و ورزش های آبی میتوانید همچنین از لیست استخرهای اصفهان  و پارک های آبی اصفهان دیدن فرمایید.

چشمه آب گرم یا چشمه گرمابی مکانی است که به صورت مداوم آب گرم یا داغ از زمین خارج می‌شود. به خاطر درصد بالای مواد حل شده معدنی آب بعضی از این چشمه‌ها عده‌ای از آن‌ها استفاده درمانی می‌کنند. دلیل گرم بودن آب اکثر چشمه‌های آب گرم، برخورد آب با مواد و املاح زمینی است و در نتیجه ترکیب و واکنش این مواد آب، گرم می‌شود، بر خلاف آنچه که در بین مردم شایع است که گرمای آب به دلیل مواد مذاب داخل زمین است، این نوع از آب گرم فقط در کنار آتشفشان‌ها یافت می‌شود.

از آنجا که حلالیت آب گرم بالاتر است، املاح موجود در آب چشمه‌های آب گرم بسیار بالاست. این املاح، بسته به ساختار زمین‌شناسی منطقه، می‌توانند شامل یونهای مختلف مانند کلسیم، لیتیوم و، حتی رادیوم، متفاوت باشند. به دلیل اعتقاد عامیانه به خواص طبی بعضی از این املاح، چشمه‌های آب گرم اغلب به مقاصد گردشگری با هدف درمانی تبدیل می‌شوند

ارسال نظر