دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

لاغری با حلقه هولاهوپ

لاغری با حلقه هولاهوپ

در واقع این حلقه ها یکی از بهترین وسیله های ورزشی هستند که می توانید در خانه از آن ها استفاده کنید . اگر قصد دارید چربی بسوزانید و لاغر شوید ، مقاله ی لاغری با حلقه هولاهوپ را از دست ندهید .

حلقه ی هولاهوپ باعث سفت تر شدن عضلات راست شکمی می شود

اغلب کسانی که از ناحیه ی شکم قلقلکی بوده اند اعتراف می کنند که بعد از استفاده ی مکرر از هولاهوپ دیگر آن حساسیت به قلقلک را ندارند ، و این به آن برمی گردد به عضلات شکم آن ها که در اثر تنش با حلقه ورزیده تر می شود و دیگر شل و غیرفعال نیست . پس حلقه بزنید تا شکمی سفت داشته باشید !

حلقه زدن یک فعالیت هوازی است ، پس کالری می سوزاند !

اگر یک حلقه زن حرفه ای باشید ، می دانید که بعد از یک ربع حلقه زدن عرقتان در می آيد ! ولی در عین حال آنقدر ضربان قلبتان بالا نرفته که نتوانید صحبت کنید ! این خبر خوبی برای آن هاست که به دنبال یک فعالیت هوازی هستند ؛ فعالیتی که فقط چربی بسوزاند و بس ! پس اگر گاهی وقت نمی کنید پیاده روی کنید ، یا هوا آلوده است ، به جای پیاده روی حلقه بزنید .

چه حلقه ای تهیه کنیم و چطور درست حلقه بزنیم ؟

هر چه قدر قطر حلقه بزرگتر باشد ، راحت تر در کمرتان می چرخد . اگر تجربه کرده اید که نتوانسته اید حلقه بزنید و مداما حلقه می افتاده به این دلیل بوده که آن حلقه کوچک بوده است . امروزه حلقه ها در سایز های مختلف برای افراد مختلف تهیه می شوند و با مراجعه به یک فروشگاه لوازم ورزشی می توانید با راهنمایی گرفتن از فروشنده یک حلقه ی مناسب خود تهیه کنید . اگر از ما می شنوید ، از آن حلقه های سنگین و ژله ای بگیرید که زدنش سخت باشد ! شاید حتی اولش کمی احساس کنید که دارد به پوستتان آسیب می زند ! اما بعد از چندی می بینید حلقه زدن برایتان عادی شده و دیگر احساس درد در شکم و پهلوهای خود ندارید .

اما برای حلقه زدن ، حتما کمی روی زانو های خود خم شوید و هرگز زانوها را راست و قفل نگه ندارید . یک پا را کمی جلوتر قرار داده و سعی کنید حلقه را دور کمر خود چرخانده و مانع از افتادن آن شوید . این کار انقدر ساده است که حتی می توانید روبه روی تلویزیون و در حین تلویزیون تماشا کردن آن را انجام دهید ! موفق باشید …

می توانید برای کسب اطلاعات کافی درباره ی انواع حلقه های هولاهوپ و انتخاب و خریدی آسان به لینک زیر مراجعه کنید:

لیست بهترین فروشگاه های لوازم ورزشی

ارسال نظر